TOSYÖV – DenizBank arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı…

TOSYÖV – DenizBank arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı…

TOSYÖV DenizBank arasındaki Protokolü TOSYÖV Başkanı Ş. Nezih Kuleyin ve DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız imzaladı.

Söz konusu imza törenine, TOSYÖV Yönetim Kurulu Üyesi – Genel Sekreteri M. Akif Temelli, DenizBank Başkent 1. Bölge Müdürü Tufan Ergür ve DenizBank Bölge Satış Müdürü Mihrican Öğüt’de katılım sağlamışlardır.

Yapılan Protokol çerçevesinde TOSYÖV’ün bir yıl içerisinde gerçekleştireceği, 14. KOBİ Zİrvesi ve “Sanayi 4.0’dan Toplum 5.0’a” etkinliklerinde DenizBank Ana Sponsor olarak yer alacak, bölgesel olarak çeşitli illerde gerçekleştirilen toplantılarda ve KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimlerinde Çözüm Ortağı olarak yer alacaktır..

Geçtiğimiz yılda TOSYÖV- DenizBank arasında işbirliği Protokolü imzalanmış, bu protokol çerçevesinde DenizBank TOSYÖV tarafından organize edilen 13. KOBİ Zirvesi ve “Endüstriyel Dönüşüm için Paydaşlar Toplantısı”nda Ana Sponsor olarak yer alarak, Bölgesel Toplantılar ve KOSGEB UGE’de Çözüm Ortağı olarak yer almıştır.

Previous Tosyöv ve Eksperin İşbirliğiyle, Girişimci ve Kobi’lere anında fikir, tavsiye ve deneyim hizmeti
Sonraki ''TOSYÖV - DENİZBANK'' Kobi'ler için el ele...