“KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantıda Çorlu’da KOBİ’lerle  bir araya gelindi…

“KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantıda Çorlu’da KOBİ’lerle bir araya gelindi…

TOSYÖV olarak, ülkemizin her bölgesinde ve her sektöründeki KOBİ’lerimizin sorunlarına çözüm bulmak, yol göstermek ve kalıcı rekabet gücünü arttırarak ülkemizin potansiyelini harekete geçirmek amacı ile daha önce Samsun, Hatay, Bursa ve Kayseri illerinde düzenlenen “KOBİ’lere ve Girişimcilere Sağlanan Destekler ve Finans Olanakları” konulu toplantımız 7 Nisan 2017 tarihinde Tekirdağ/ Çorlu’da HİLTON GARDEN INN OTEL TOSYÖV, KOSGEB, Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası, Kredi Garanti Fonu A.Ş. iş birliğiyle ve DenizBank, Hacettepe Teknokent ve KOBİ Efor Dergisi Çözüm Ortaklığında gerçekleştirildi.
Toplantının açılış konuşmalarını TOSYÖV Başkanı Ş. Nezih KULEYİN,

DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı ve aynı zamanda KGF A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Murat KULAKSIZ ve KGF A.Ş. Genel Müdürü İsmet GERGERLİ yaptı.

 

 

 

 

 

 

 

Oturum Başkanlığını TOSYÖV Denetim Kurulu Üyesi Hilmi DEVELİ’nin yaptığı Panelde;

DenizBank Trakya Bölge Müdürü Ahmet ÇELİK; KOSGEB Müdürlükleri Koordinasyon Dairesi Başkanı Ertuğrul ÇETİNKAYA, TÜBİTAK TEYDEB Başuzmanı Hasan GÖNENÇ; KGF A.Ş. Kurumsal İletişim ve Ürün Yönetimi Bölüm Müdürü Şeyda YAVUZ, T.C. Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdürlüğü Uzmanı Emre SAĞ, T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bilim ve Teknoloji Genel Müdürlüğü Uzmanı Alihan GÜZELDÜLGER kurum-kuruluşlarının KOBİ’lere verdiği destekleri katılımcılarla paylaştılar.

Previous TOSYÖV OLAĞAN MÜTEVELLİ HEYET TOPLANTISI’na DAVET
Sonraki XIII.KOBİ ZİRVESİ “ENDÜSTRİYEL DÖNÜŞÜMLE, GELECEĞİN KOBİ’LERİ ” 25 MAYIS 2017- CVK PARK BOSPHORUS İSTANBUL