Üyelik

EBEN-TR’ye kurumsal üye olmak kurumlara ve firmalara ne kazandırır?

  • EBEN-TR’ye üye olan firmalar üye oldukları süre içinde üyeliklerini bütün reklam faaliyetlerinde halka duyurup saygınlık ve güvenilirliklerini artırabilirler. Üyelerimiz EBEN-TR ibaresini kullanabilirler.
  • EBEN-TR’ye üye olmakla çok daha ucuza ve yabancı dil sorunu yaşamadan Avrupa’daki EBEN merkezine de üye olmuş olacaklarından mevcut faaliyetlerine bir Avrupa platformunda yer almış olmanın önceliği içinde devam ederek iş etiği entegrasyonunun bir parçası olabilirler. EBEN üyesi dünya firmalarıyla aynı ortamı paylaşmanın avantajını elde edebilirler.
  • Ücretsiz bülten, yayın ve diğer eğitsel faaliyetlerimizden yararlanabilirler.
  • Üye firma sahipleri, yöneticileri ve çalışanları EBEN’in düzenleyeceği kongre , konferans, seminer, sertifika programı, gibi eğitim faaliyetlerinden indirimli olarak yararlanabilirler.

EBEN-TR’ye kişisel üyelik bireylere ne kazandırır?

  • İş ahlakı alanında araştırma yapmak isteyen akademisyenler ve uygulamacılar bu alanda yayın ve araştırma yapan Avrupa’nın saygın sosyal bilimcileriyle iletişim kurup bilimsel Avrupa’daki ilgili konferanslara indirimli olarak katılabilirler, çalışmaları için kaynak sağlayabilirler.
  • İş ahlakı alanında ulusal bir platform olarak kurulmakta olan EBEN-TR’ye üye olarak gelişmeleri yakından izleyip katkıda bulunabilirler.

Üyelik Şartları: EBEN-TR’ye konuya ilgi duyan kişiler, firmalar, dernek, vakıf ve odalar üye olabilirler. Yıllık üyelik aidatı kurumsal üyeler için 500 Euro, kişisel üyeler için 50 Euro olup TOSYÖV’ün ilgili hesaplarına bağış olarak yatırılabilir.

Üye firmaların yükümlülükleri: Üye firmaların yükümlülüğü iş ahlakı alanında duyarlı olmak ve bu konuda TOSYÖV’e ulaşan şikayetler olursa bunlara ivedilikle cevap vermektir. İş ahlakına uymayan faaliyetlerden ötürü hakkında yargı kararı bulunan veya kamuoyundan tepki alan üye firmalar TOSYÖV tarafından üyelikten çıkarılabileceklerdir.

TOSYÖV olarak sizleri de EBEN-TR çatısı altında görmek dileği ile saygılarımızla.

Previous EBEN-TR Yönetim Kurulu
Sonraki Eğitim Faaliyetleri