Mayıs 2014 – 2016 Dönemi TOSYÖV –  Başkanı Yalçın Sönmez

Mayıs 2014 – 2016 Dönemi TOSYÖV – Başkanı Yalçın Sönmez

[Not a valid template]

Ankara’da düzenlenen TOSYÖV Olağan Mütevelli Heyet Toplantısı sonucunda TOSYÖV yeni Yönetim Kurulu’nu belirledi. TOSYÖV’ün Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sönmez oldu.

Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı (TOSYÖV) Olağan Mütevelli Heyet Toplantısı, MHP İzmir Milletvekili, Sanayi ve Ticaret eski Bakanı Ahmet Kenan Tanrıkulu, KOSGEB Başkanı Mustafa Kaplan ve TOSYÖV Mütevelli Heyet Üyeleri’nin katılımıyla Ankara Sanayi Odası (ASO) Zafer Çağlayan Meclis Salonu’nda, Ankara’da düzenlendi. Daha önce TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkanlığı yapan ve bir dönem ara veren Yalçın Sönmez oybirliğiyle yeniden başkan seçildi. Toplantının Divan Başkanlığı’nı Marmara Grubu Vakfı Başkanı ve TOSYÖV Mütevelli Üyesi Dr. Akkan Suver, Katip Üyelikleri’ni ise TOSYÖV Mütevelli Heyet Üyeleri Halil Bacakoğlu ve Cevdet Bayrak yürüttü.

Sürdürebilir rekabet gücüne TOSYÖV katkısı

TOSYÖV yeni Başkanı Yalçın Sönmez, bugüne kadar yapılan çalışmalarda emeği geçen herkese; tüm TOSYÖV üyelerine, yöneticilerine ve çalışanlarına, işbirliği yapılan kurum, kuruluşlara ve temsilcilerine teşekkür etti. Yalçın Sönmez, “Girişimcilerin ve KOBİ’lerin sürdürülebilir rekabet gücünü artırmak için paydaşlarımızın da katkısıyla etkinlik ve projelerimizi geliştireceğiz” dedi.

TOSYÖV yeni Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu (Asil):
Yalçın Sönmez (Yönetim Kurulu Başkanı)
Osman Deveci (Başkan Yardımcısı)
Nezih Kuleyin (Başkan Yardımcısı)
Hikmet Kurnaz (Başkan Yardımcısı)
İhsan Beşer (Başkan Yardımcısı)
Halil Özgökçe (Genel Sekreter)
Osman Samsunlu (Sayman)
Yusuf Akça (Üye)
Mustafa Uysal (Üye)
Mehmet Akif Temelli (Üye)
Turan Özfurat (Üye)

Denetim Kurulu (Asil):
Hilmi Develi
Özcal Korkmaz
Nasuh Ekinci

 

 

Previous "Ulusal ve Uluslararası Rekabette KOBİ'ler" Semineri 15.05.2014
Sonraki Yönetim Kurulumuz Ankara Ticaret Borsası Başkanı Faik YAVUZ’u makamında ziyaret etti