TOSYÖV Yönetim Kurulu, T.C. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’u makamında ziyaret etti.

TOSYÖV Yönetim Kurulu, T.C. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’u makamında ziyaret etti.

Ziyarete TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sönmez, Başkan Yardımcısı Osman Deveci, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Akça ve Denetim Kurulu Üyesi Hilmi Develi katıldılar.

TOSYÖV Başkanı Yalçın Sönmez; T.C. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’a TOSYÖV’ ün faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi vererek projelerini anlattı. Başkan Sönmez; 27-28 Nisan 2016 tarihleri arasında İstanbul’da “Girişimci Ekosistemi” ana teması ile gerçekleştirilecek XII. KOBİ Zirve programı ve içeri konusunda açıklama yaptı.

Başkan Sönmez; Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’u KOBİ Zirvemize davet etti. Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş ziyaretten ve önemli olarak nitelendirdiği KOBİ Zirvesine davet edilmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Zirvemize katılacaklarını belirttiler. Ülkenin kalkınma ve büyümesinde üretimin ve reel ekonominin belirleyici olduğunu vurgulayan T.C. Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş KOBİ’lerin ve girişimciliğin gelişip güçlenmesini sağlayacak çalışmaların çok değerli olduğunu açıkladı. KOBİ ve girişimciliğin bu konunun temelini  oluşturduğunu vurguladı. Bu tür organizasyonların büyük bir gayret ve emekle ortaya çıktığını kaydeden Kurtulmuş Zirvede kamuoyu ile paylaşılacak sonuçların Türkiye’ye verilecek önemli bir mesaj olduğunun altını çizdi.

Previous TOSYÖV Yönetim Kurulu Üyelerinden T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanına ve T.C. Orman Ve Su İşleri Bakanına Ziyaret
Sonraki TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ı makamında ziyaret etti.