TOSYÖV Yönetim Kurulu, Kayseri Milletvekili, Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi  Sami Dedeoğlu’ nu makamında ziyaret etti.

TOSYÖV Yönetim Kurulu, Kayseri Milletvekili, Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi Sami Dedeoğlu’ nu makamında ziyaret etti.

Söz konusu ziyarete TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sönmez, Başkan Yardımcısı Osman Deveci, Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Akça katıldılar.

TOSYÖV Başkanı Yalçın Sönmez; Kayseri milletvekili Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi Sami Dedeoğlu’na TOSYÖV’ ün faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi vererek projelerini anlattı. Başkan Sönmez; 27-28 Nisan 2016 tarihleri arasında İstanbul’da “Girişimci Ekosistemi” ana teması ile gerçekleştirilecek XII. KOBİ Zirve programı içeriğini ve Zirvenin önemini vurguladı.

Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu TOSYÖV Yönetim Kurulunun ziyaretlerinden memnun olduklarını ve TOSYÖV’ ün çalışmalarını takdir ettiklerini belirterek TOSYÖV’ün yapmış olduğu proje ve faaliyetlerde her zaman TOSYÖV’ün yanında olacaklarını belirtti.

Previous KOSGEB 4. KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri Sahiplerini Buldu
Sonraki TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya’yı Yönetim Kurulumuz makamında ziyaret etti.