TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarete TOSYÖV Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sönmez, Başkan Yardımcıları Ş. Nezih Kuleyin ve İhsan Beşer, Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Akça,Turan Özfurat, M. Akif Temelli, Denetim Kurulu Üyeleri Hilmi Develi ve Nasuh Ekinci, Mütevelli Heyet Üyesi Halil Bacakoğlu katıldılar.

TOSYÖV Başkanı Yalçın Sönmez; T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’a Zirve anısına İznik çinisi takdim etti ve TOSYÖV’ ün faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi vererek projelerini anlattı. Başkan Sönmez; 27-28 Nisan 2016 tarihleri arasında İstanbul’da “Girişimci Ekosistemi” ana teması ile gerçekleştirilecek XII. KOBİ Zirve programı ve içeriği konusunda açıklama yaptı.

Başkan Sönmez; Bakanı Fikri Işık’ı KOBİ Zirvemize davet etti. Bakanı Fikri Işık TOSYÖV Yönetim Kurulunun ziyaretinden ve önemli olarak nitelendirdiği KOBİ Zirvesine davet edilmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Zirvemize katılacaklarını ve katkı sağlayacaklarını belirttiler. KOBİ Zirvelerinin önemine değinen Bakan Işık, bu tür organizasyonların büyük emekle ve özveri ile ortaya çıktığını açıkladı.BU1O84692

Previous TOSYÖV Yönetim Kurulu, T.C. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’u makamında ziyaret etti.
Sonraki OSB’ler Emlak Vergisinden Muaf Olacak.