TOSYÖV Hatay Destekleme Derneğinin 2015 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.

TOSYÖV Hatay Destekleme Derneğinin 2015 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı gerçekleştirildi.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

TOSYÖV Hatay Destekleme Derneğinin 2015 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı, Tahsin Kabaali, Adnan Arusoğlu ile Ümit Mengüllü’den oluşan Divan başkanlığında gerçekleştirildi.
Okunan raporlar ardından Kurulların ibrası onaylandı Tahmini Bütçenin görüşülmesi ve ardından yeniden kurul seçimlerine geçildi.

Yönetim Kurulunun yaklaşık yarısının yenilendiği Genel Kurulda, Yönetim Kuruluna, Tahsin Rende, Mehmet Galioğlu, Cevdet Kuş, Mehmet Bakır, Hikmet Güzelmansur, Remzi Urhan, İbrahim Öksüz, Yusuf Yeşiltepe ve Hasan Sağ, Denetim Kurulu Üyeliğine de Edip Gümüş, Mithat Zeytun ve Mehmet Kültekin, Danışma Kurulu üyeliklerine ise Mehmet Güzel, Recep Koşar, İsmail Güzelmansur, Gazi Gülbaş ve M. Kemal Yeşiloğlu seçilmişlerdir.

Yönetim Kurulunun kendi arasında yaptığı görev dağılımında Tahsin Rende yeniden Başkan seçilirken 2. Başkanlığa Mehmet Galioğlu, Saymanlığa Mehmet Bakır, ve Sekreterliğe Hikmet Güzelmansur getirilmişlerdir.

Başkan Tahsin Rende; Kobilerin KOSGEB Desteklerinden yararlanmaları hususunda çaba ve gayret sarf eden ve bizi yalnız bırakmayarak Genel Kurulumuza katılan KOSGEB Şube Müdürü Sayın Kenan Sert’e teşekkür ederek , Derneklerinin fahri üyeliğini vererek TOSYÖV rozeti takmışlardır.

Katılımcıların fotosu

Previous KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Samsun’da Gerçekleştirildi.
Sonraki KOSGEB 4. KOBİ ve Girişimcilik Ödülleri Sahiplerini Buldu