TOSYÖV BURSA ile BUSİAD Kent ve ülke ekonomisine katma değer sağlayacak projeler hayata geçirerek farkındalık yaratacak.

TOSYÖV BURSA ile BUSİAD Kent ve ülke ekonomisine katma değer sağlayacak projeler hayata geçirerek farkındalık yaratacak.

Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV) Bursa Destekleme Derneği Bursa Sanayicileri ve İşadamları Derneği (BUSİAD) ile ekonomide sürdürülebilir büyüme için güçbirliği yaptı. Başkan Günal Baylan, yönetim kurulu üyeleri Buğra Küçükkayalar
ve Duygu Ispalar Güneri ile her iki STK’nın ortak paydası ve yönetim kurulu üyesi Mustafa Ekinci’nin ev sahipliğinde gerçekleşen görüşmede TOSYÖV Bursa Başkanı İsmail Korkmaz ile Başkan Yardımcıları Gül Çiçek Zengin Bintaş ve Özgür Morkan, yönetim kurulu üyeleri Bayram Ali Özdemir ve Esra İnhanlı hazır bulundular. Ziyarette BUSİAD ile TOSYÖV Bursa arasında var olan işbirliğinin daha da güçlendirilmesi kararı alınırken ortak projeler üretilmesi üzerinde duruldu, gerek kent, gerekse de ülke ekonomisine katma değer sağlanması noktasındaki projeler ile farkındalık yaratılması kararı alındı.

Previous Bursa TOSYÖV geleceğe güçlü adımlarla yürümeye devam ediyor.
Sonraki TOFAŞ Akademi ile YBA güçbirliği yaptı.