Marmara Grubu Vakfı ile TOSYÖV Başkanı, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır’la görüştü.

Marmara Grubu Vakfı ile TOSYÖV Başkanı, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır’la görüştü.

Avrupa Birliği  Bakanı ve Başmüzakereci Vol kan Bozkır, Marmara Grubu Vakfı Heyeti ve TOS YÖV Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Sönmez’i , İs tanbul Ortaköy’de bulunan makamında kabul etti.

  1. Avrasya Ekonomi Zirvesi çalışmaları çerçevesinde, Dr. Akkan Suver, Ertuğrul Kumcuoğlu, Cafer Okray, Müjgan Suver, Lale Aytanç Nalbant ve Yalçın Sönmez’den oluşan Marmara  Grubu Vakfı Heyeti, Bakan Bozkır’a 19. Avrasya Ekonomi Zirvesi hakkında bilgi sundu ve açılışa davet etti.

Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticiler Vakfı (TOSYÖV)  Yönetim Kurulu  Başkanı Yalçın Sönmez, Bakan Volkan Bozkır’a “hayırlı olsun” temennisinde  bulunarak  TOSYÖV’ün  KOBİ’lere ve girişimcilere  yönelik çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Sönmez, bir  sivil  toplum kuruluşu olarak TOSYÖV’ün Türkiye’nin Avrupa Birliği sürecini çok önemsediğini ve bu konudaki çalışmalara özel önem verdiğini vurguladı. Sönmez, TOSYÖV’ün birçok ulusal ve uluslararası nitelikte  işbirliklerine dayalı AB projesi yürüttüğünü anlattı.

Previous TOSYÖV Yönetim Kurulu Üyelerinden TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. A. Arif Ergin'e Ziyaret.
Sonraki TOSYÖV Yönetim Kurulu Üyelerinden T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanına ve T.C. Orman Ve Su İşleri Bakanına Ziyaret